Подбор опытного управляющего в Ваш загородный дом | dpersonal - Агентство домашнего персонала

Послуги керуючого в будинок

Керуючий домашнім господарством - це фахівець, який відповідає за роботу всього домашнього персоналу. Такий помічник життєво необхідний. Він бере на себе всі проблеми і обов'язки, пов'язані з організацією побуту господарів будинку. Тільки за допомогою тлумачного керуючого можна розпланувати роботу всього домашнього персоналу, і проконтролювати, щоб вона була виконана бездоганно.Тоді Вам точно потрібно звернутися в «Dpersona» і ми запропонуємо!

Найняти персонал

Підберемо керуючого, фахівця з вирішення будь-якої побутової ситуації

нанять управляющего

Керуючий домашнім господарством – це фахівець, який відповідає за роботу всього домашнього персоналу. Такий помічник життєво необхідний. Він бере на себе всі проблеми і обов’язки, пов’язані з організацією побуту господарів будинку. Тільки за допомогою тлумачного керуючого можна розпланувати роботу всього домашнього персоналу, і проконтролювати, щоб вона була виконана бездоганно.Тоді Вам точно потрібно звернутися в «Dpersona» і ми запропонуємо!

Підберемо керуючого, фахівця з вирішення будь-якої побутової ситуації

Вам потрібен досвідчений помічник по господарству – керуючий в заміський будинок , визначаємося з його функціями і завданнями.
Перше, що потрібно – це порядок. Зазвичай, навіть хороші покоївки і садівники не завжди можуть в повній мірі забезпечити чистоту в будинку і на присадибнії території. Їх роботу потрібно планувати і контролювати, стежити за виконанням поставлених завдань. Якщо цього не робити, домашній персонал буде заважати один одному. А грамотний керівник зможе організувати злагоджену роботу всіх працівників.

Контроль оплати рахунків, справність комунікацій, рішення господарських проблем – ось неповний список того, які завдання має виконувати такий фахівець. І наше агентство з підбору персоналу готове в цьому допомогти.

ХТО ВІН, СУЧАСНИЙ КЕРУЮЧИЙ ДОМОМ?

У більшості власників великих будинків і заміських котеджів немає часу на те, щоб стежити за роботою найманого персоналу. Особливо це стосується тих, на кого працює великий штат працівників. З цієї причини, власники таких будинків хочуть знайти кваліфікованого помічника.

Посаду економки або керуючого має займати розумна, відповідальна, досвідчена людина. Тільки такий фахівець здатний утримувати нерухомість наймача в порядку, управляти діями найманого персоналу і вирішувати широкий спектр побутових проблем.

Керуюча будинком економка не просто контролює роботу інших працівників. Вона розраховує бюджет, необхідний для підтримки порядку, займається закупівлями, виконує різні доручення наймача. Разом з кухарем економка-керуючий складає щоденне та святкове меню, розраховує кількість необхідних продуктів, підбирає постачальників. Вона стежить за тим, щоб покоївки своєчасно прибирали будинок, водії робили технічне обслуговування автомобілів, а садівники організовували порядок на присадибної території.

Сучасний керівник – це людина, яка розбирається у всіх сучасних технологіях. Він може налаштувати відео-спілкування для власників будинку, підключити трансляцію камер до смартфону, відзвітувати про виконану роботу в форматі відеоконференції. Тому наймачі можуть бути впевнені, що навіть в їх відсутність за будинком завжди доглядають.

Графік роботи

Агентство з підбору персоналу «dpersonal» допоможе найняти керуючого в будинок з будь-яким графіком роботи. Повна зайнятість фахівця має на увазі роботу:

• по 8-12 годин на день;
• 5 або 6 днів на тиждень;
• з накопичувальними вихідними;
• з проживанням і без проживання.

При необхідності можна найняти керуючого одноразово. Наприклад, для організації урочистого заходу або на період відсутності власників будинку.

Залишити заявку

Обов'язки керуючого:

услуги экономки

 • Складання графіка роботи і відпусток домашнього персоналу;
 • Організація роботи і контроль за виконанням поставлених завдань;
 • Розрахунок заробітної плати співробітників і бюджету необхідних закупівель;
 • Організація урочистих заходів і позапланових візитів гостей;
 • Спільна робота з сервісними компаніями, підбір нових фахівців;
 • Ведення закупівель продовольства, побутової хімії, товарів для домашніх тварин;
 • Рішення проблем адміністративного, господарського, і ремонтно-будівельного характеру;
 • Контроль над роботою систем безпеки і життєзабезпечення;
 • Надання звітів про планові і фактичні витрати.
Залишити заявку

Вартість послуг керуючого будинком

Робота хорошого фахівця повинна гідно оплачуватися. В іншому випадку його кваліфікація не буде відповідати необхідному рівню. Тому оплата послуг керуючого становить від 1500 грн. в день і від 30000 грн. у місяць.

На даний час розцінки по Києву і області виглядають так:

На кожен день
від 1500 грн
у місяць
на повний місяць
від 30 000 грн
у місяць
Накопичувальні
від 50 000 грн
за 26 робочих  днів

Вахтовий метод роботи можливий за умови надання житла.

До цієї суми слід додати оплату послуг агентства – один місячний оклад працівника або розмір його одноразового найму.

Залишити заявку

Чому найняти керуючого краще в нашому агентстві?

Функцій у керуючого господарством багато і вони різноманітні
Тому в базі нашого агентства зібрані тільки ті фахівці, які знайомі з усіма нюансами роботи в заміських котеджах. Ми працюємо тільки з тими кандидатами, які мають досвід роботи, перевіреними рекомендаціями і хорошими характеристиками від попередніх наймачів.

Ми не тільки підбираємо здобувачів. Протягом року агентство гарантує будь-яку кількість замін, які надаються абсолютно безкоштовно. Крім того, ми забезпечуємо 100% конфіденційність роботи персоналу.

Індивідуальні співбесіди і перевірка документів дозволяє підібрати найкращих працівників. Всім клієнтам агентство з підбору персоналу «Dpersonal» гарантує:

Професійність

Кожен працівник профессінал своєї справи, вони виконують роботу по будинку і ділянці.

Відповідальність

До виконання своїх обов’язків і поставлених завдань, наші працівники підходять максимально серйозно. Вони не відволікаються від роботи на телефонні розмови або перегляд новин в інтернеті. Вони відповідально підходять до виконання поставлених завдань.

Лояльні росцінки

Ми враховуємо всі ваші побажання і графіки роботи і знаходимо вам працівників під ваш бюджет.

Крім цього, агентство з підбору персоналу «Dpersonal» намагається максимально йти назустріч клієнтам, забезпечуючи комфортне співробітництво.

100 % конфіденційність

Все, що побачить або почує найманий персонал в вашому домі, залишиться в таємниці. Це обумовлено умовами договору.
Якість роботи.

При підборі персоналу враховуються не тільки загальні вимоги, а й індивідуальні побажання замовників.

Великий досвід.

Ми допомагаємо навіть в тому випадку, якщо підібрати персонал потрібно протягом 1-2 годин. Завдяки своїй основі в нашому розпорядженні завжди більше 5 000 резюме вже опитаних і перевірених кандидатів.

Тепер не потрібно самостійно шукати працівників і переживати з приводу їх порядності. Ми даємо гарантію того, що у Вашому будинку не виявиться шахраїв або просто неприємних людей. Крім того, контракт з помічниками по господарству полягає тільки після двотижневого випробувального періоду. Він дозволяє оцінити людей в роботі і переконатися в правильності вибору. А якщо щось в працівниках Вас перестане влаштовувати з часом, ми виконаємо будь-яку кількість замін протягом року. Так що, якщо Вам потрібна допомога по дому – сміливо звертайтеся в «Dpersonal»!

Залишити заявку

Ми приймаємо заявки 24/7

Ми знайдемо кращих фахівців за індивідуальними вимогами. Досить залишити заявку, щоб протягом декількох днів отримати від 3 до 10 кандидатів на розгляд.

З кожним клієнтом укладається договір, в якому чітко прописуються права та обов’язки обох сторін. У тому випадку, якщо працівник порушує умови договору, клієнт має право звільнити його і отримати безкоштовно заміну. Таким чином кожен замовник отримує гарантію якості послуг.

Спасибі, що стали клієнтом агентства «dpersonal». Просимо Вас залишити свій відгук про нашу роботу на нашій сторінці в Facebook.

 • Що Вам сподобалося і не сподобалося в нашій роботі?
 • Як ви оцінюєте ставлення наших фахівців до клієнтів?
 • Скористаєтеся нашими послугами ще раз в разі потреби?

Нам дуже важливий зворотний зв’язок. З повагою, агентство «dpersonal».

Напишіть нам

  Контакти
  пон – п"ят: з 10:00 до 18:00
  вул. Левандовська 3-А оф. 313 contact@dpersonal.com.ua
  Наверх
  Залиште повідомлення