Услуги няни для грудничка в Киеве по лучшим ценам. Агентство нянь | dpersonal - Агентство домашнего персонала
няня с малышом

Послуги няні до немовляти

Ви готуєтеся стати мамою? Пошук няні для немовляти краще почати заздалегідь. Адже так важливо, що б біля вас був досвідчений, компетентний, а головне відповідний до вашої родині помічник. "Няня для немовляти Київ" - такі заголовки ми часто бачимо в інтернеті, але як довірити малюка сторонній людині? Чи можемо ми бути в ньому впевнені? Знайти няню, якій можна довірити своє чадо. Не шукайте няню самостійно - довірте це професіоналам! Вам треба звернутися в "Dpersonal" Ми підберемо і перевіримо її для вас!

Найняти персонал

Об'єктивні причини терміново знайти і найняти няню

агентство нянь киев

 • Післяпологова адаптація і можливо, післяпологова депресія у мами це не рідкість. Тому малюкові потрібна допомога і догляд професійної няні до новонародженого, поки мама справляється з психологічними труднощами та дбає про своє здоров*я.
 • Брак досвіду догляду тому що дитина перша. Досвідчена няня немовляти завжди підкаже і забезпечить гарний охайний догляд, зробить масаж, погуляє, викупає дитину, а за потреби і нагодує малюка.
 • Необхідність вийти на роботу. Кожна мама розуміє, що замінити її повністю на весь час неможливо, але працювати кілька годин на день вона зможе.
 • Час на чоловіка, інших дітей і на себе. Кожна жінка бажає бути доглянутою та виглядати привабливою, тому саме після пологів їй потрібен час, щоб подбати про себе, приділити увагу іншим дітям та мати час для спілкування з чоловіком!

Кваліфікація няні до новонародженої дитини

 • фахівці з медичною освітою (середню спеціальну або вищу)
 • досвід роботи з немовлятами (дітьми віком до 1 року) не менше 2 років
 • знання сучасних методів догляду за немовлятами
 • знання прийомів надання першої допомоги в екстрених випадках
 • знання сучасного дитячого харчування, в тому числі дієтичного
 • вміння правильно підібрати іграшки та ігри для раннього віку
 • вміння спілкуватися з дітьми дитячого періоду
 • наявність медичної книжки з допуском до роботи
 • наявність рекомендацій
 • любов до маленьких дітей

Графік роботи няні дуже індивідуальний для кожної сім’ї. Як правило, це цілодобове перебування з малюком – вахта 2/2, 3/3, 7/7, 10/10 або 14/14. Можливо, няня знадобиться мамі на кілька годин в день або повноцінний робочий день без ночівель

Залишити заявку

Обов'язки няні

 • дотримання правильного режиму харчування малюка;
 • проведення гігієнічних і загартовуючих заходів, а також спеціальної гімнастики і масажу
 • догляд за дитячою кімнатою, іграшками та посудом немовляти, підтримання чистоти;
 • годування дитини;
 • відвідування лікарів і дитячих поліклінік (за домовленістю);

агентство нянь киев


Додаткові навички няні до однорічній дитині:
володіння методиками раннього розвитку

 

 

 

Залишити заявку

Ціни на послуги няні

Оплата няні стартує від 150 грн. на годину. Наприклад, вахтою в Києві няні працюють 7/7 або 14/14 діб. Відповідно, за місяць роботи знадобиться заплатити не менше 22 000 грн.

На даний момент розцінки по Києву і області виглядають так:

На кожен день
від 22 000 грн
в месяць
вахта
від 18 000 грн
в месяць
Накопичувальні
від 32 000 грн
за 26 робочіх днів

Вахтовий метод роботи можливий за умови надання житла.

Крім оплати послуг гувернантки ціна послуг агентства з підбору персоналу враховується окремо. Вона становить один місячний оклад фахівця і не може бути нижче 1500 грн.

Залишити заявку

Чому помічницю для молодої мами краще шукати через наше агентство!

У базі агентства з підбору домашнього персоналу «Dpersonal» є понад три тисячі фахівців за профілем «няня » в Києві. Ми відбираємо резюме тільки тих кандидатів, які володіють медичною освітою, досвідом роботи з грудними дітьми, хорошими рекомендаціями від попередніх наймачів. Ми допомагаємо підібрати фахівців за індивідуальними критеріями.

Професіоналізм Кожна няня до новонародженого має медичну освіту і досвід роботи з немовлятами. Вони володіють всіма навичками патронажу, масажу і гімнастики. Всі няні проходять обов’язковий инструктаж.

Відповідальність До виконання своїх обов’язків і поставлених завдань, наші няні підходять максимально серйозно. Вони не відволікаються від роботи на телефонні розмови або перегляд новин в інтернеті. Вони з любов’ю виконують свою роботу. Це їх покликання..

Лояльні розцінкиПри необхідності няню можна найняти навіть на пару годин. Відповідно до цього буде розрахована оптимальна вартість її послуг.
Крім цього, агентство з підбору персоналу «Dpersonal» намагається максимально йти назустріч клієнтам, забезпечуючи комфортне співробітництво.

100% конфіденційність.
Все, що побачить або почує найманий персонал в вашому домі, залишиться в таємниці. Це обумовлено умовами договору.

Якість роботи.

При підборі персоналу враховуються не тільки загальні вимоги, а й індивідуальні побажання замовників. Тому з дитиною буде саме та людина, яка забезпечить турботу і догляд.

Багатий досвід.

Серед кандидатів вибираються ті, хто не менше трьох років працював з дітьми потрібної вікової групи. При цьому враховуються відгуки, рекомендації, подяки. Агентство з підбору персоналу «Dpersonal» працює в Києві вже понад 6 років. За цей час ми не тільки придбали репутацію хороших HR менеджерів, а й зібрали велику базу з надійними кандидатами. Саме тому кожна няня на дому, найнята через наше агентство, є кращим фахівцем в цій галузі.

Залишити заявку

Ми приймаємо заявки 24/7

Ми знайдемо кращих фахівців за індивідуальними вимогами. Досить залишити заявку, щоб протягом декількох днів отримати від 3 до 10 кандидатів на розгляд.

З кожним клієнтом укладається договір, в якому чітко прописуються права та обов’язки обох сторін. У тому випадку, якщо працівник порушує умови договору, клієнт має право звільнити його і отримати безкоштовно заміну. Таким чином кожен замовник отримує гарантію якості послуг.

Спасибі, що стали клієнтом агентства «dpersonal». Просимо Вас залишити свій відгук про нашу роботу на нашій сторінці в Facebook.

 • Що Вам сподобалося і не сподобалося в нашій роботі?
 • Як ви оцінюєте ставлення наших фахівців до клієнтів?
 • Скористаєтеся нашими послугами ще раз в разі потреби?

Нам дуже важливий зворотний зв’язок. З повагою, агентство «dpersonal».

Напишіть нам

  Контакти
  пон – п"ят: з 10:00 до 18:00
  вул. Левандовська 3-А оф. 313 contact@dpersonal.com.ua
  Наверх
  Залиште повідомлення