Подобрать семейного повара с проживанием и без. Стоимость услуг Киев и область | dpersonal - Агентство домашнего персонала
повар готовит

Послуги особистого кухаря - дієтолога

Знайти кращого домашнього кухаря і звільнити себе від кухні! Хочете харчуватися смачною і корисною їжею кожен день? Більше не потрібно витрачати час на закупівлю продуктів, пошук рецептів і приготування їжі! Сімейний кухар для родини - це найкраще рішення. З його допомогою дотримуватися дієти набагато простіше. А найголовніше те, що він готує справжню домашню їжу з розкішною подачею, як у ресторані. Бажаєте найняти особистого кухаря, тоді вам точно потрібно звернутися в Dpersonal !

Найняти персонал

Запропонуємо професійного кухаря в вашу родину

повара готовит

Чим чудові кухарі, рекомендовані агенцією з підбору домашнього персоналу «Dpersonal»? В першу чергу – відмінними знаннями і навичками в області кулінарного мистецтва. Це чепурні та охайні фахівці, здатні задовольнити найвишуканіші забаганки клієнта. Вони розуміються у всіх нюансах національних традицій приготування різних страв і дієтичних напрямках. Вегетаріанство, веганство, роздільне харчування – наші фахівці зможуть задовольнити потреби клієнтів з будь-якими харчовими звичками!

До речі, при виборі персоналу ми звертаємо увагу не тільки на професійні навички. Сімейний кухар від агенції «Dpersonal» – це завжди надійна, перевірена людина, тактовна, ввічлива яка заслуговує на довіру.

Особистий кухар – це спрощення домашнього побуту, неодмінний порядок на кухні, завжди свіжі та корисні страви. Найняти такого фахівця варто кожному, хто піклується про своє здоров’я..

Кухар для родини неодмінно знадобиться якщо наймачеві потрібна корекція харчування для зниження ваги. В такому випадку ми допомагаємо знайти фахівця, який володіє знаннями в області дієтології. Якість його послуг підтвердять рекомендації від попередніх наймачів.

Кухар на дому зобов’язаний складати меню відповідно до смаків і потреб роботодавця, сервірувати стіл, робити калькуляцію і закупівлю продуктів, прибирати своє робоче місце. Про всі зроблені витрати робиться щоденний, щотижневий або щомісячний звіт, в залежності від побажань наймача. На вибір клієнтів агенція пропонує послуги таких фахівців:
Домашній кухар. Спеціаліст із середнім або вищою освітою за профілем, що знає різні національні кухні (українську, російську, європейську, японську, італійську, кавказьку і т.д.) і їх особливості. Вміє готувати складні страви, в тому числі дієтичні. Займається закупівлею продуктів, приготуванням їжі, сервіровкою столу, організацією сімейних свят.
Кухар-консультант. Спеціаліст в області дієтичного харчування, зокрема – безглютеновой і безлактозної дієти. Складає відповідну дієту для кожного в родині та готує відповідно до обраного меню. В роботі враховує смаки та вподобання наймача.
Професійний кухар на свята. Спеціаліст з кваліфікаційним рівнем кухаря 4-6 розряду, що володіє досвідом в організації банкетів, сервіровці столу і обслуговуванні. Складає святкове меню, враховуючи харчові звички гостей. Майстерно оформляє страви як в ресторані. Складає попередню калькуляцію, погоджуючи її з наймачем.

Також при необхідності в нашій агенції можна замовити шеф-кухаря з командою помічників для організації масштабного заходу. А для тих, хто хоче харчуватися правильно скрізь і завжди, є унікальна пропозиція – кухар в офіс для обслуговування колективу.

 повара готовит еду

Всі перелічені фахівці:

• Уміють працювати з кухонним інвентарем та сучасними побутовими приладами;
• Дотримуються в роботі всіх санітарно-гігієнічних норм;
• Мають досвід роботи в ресторанах і сім’ях;
• Уміють готувати страви різної складності.

На співбесіду з наймачем допускаються тільки персонал із рекомендаціями та медичною книжкою з допуском до роботи

Залишити заявку

Запропонуємо сімейного кухаря з будь-яким графіком роботи

Агентство з підбору домашнього персоналу «Dpersonal» пропонує такі варіанти найму:

 • Повна зайнятість. Кухар на повну зайнятість, що працює 5-6 днів в тиждень.
 • Часткова зайнятість. Кухар з щоденною оплатою, що працює від 1 до 4 днів на тиждень.
 • Вахта. На вибір наймача надаються фахівці, що працюють 7/7 або 14/14 діб.
 • Кухар в Києві з проживанням на території наймача, який працює за системою накопичувальних вихідних 26 робочих днів в місяць.
 • Кухар на виїзд це організація свят, пікніків і корпоративів на пріроде.К Ваших послуг шеф кухаря з командою, які одноразово організують свято (банкет, День Народження, Новий Рік, корпоративного святкування, весілля)
 • Також ми можемо допомогти в тому випадку, якщо Вам потрібен кухар на годину (ми не тільки смачно Вас нагодуємо, а й влаштуємо майстер клас з приготування страв).
Залишити заявку

Середня вартість послуг кухаря

Зарплата кухаря залежить від його кваліфікації та графіка роботи.

Ми пропонуємо такі розцінки:

На повний місяць
 від  22 000
гривень
У день
від 1 000
гривен
Вахта
від  15 000 грн
гривен

Вахтовий метод роботи можливий за умови надання житла. Оплата послуг агентства складає 100% від середньомісячної зарплати фахівця, але не може бути нижче 2500 грн.

Залишити заявку

Переваги підбору кухаря в агентстві "Dpersonal»

Агентство з підбору домашнього персоналу «Dpersonal» допоможе знайти такого фахівця, який потрібен саме Вам. Терміново потрібен особистий кухар додому? Наша база дозволить за кілька годин відібрати 3-5 кандидатур, які підходять під Ваші вимоги. Ми відповідально підходимо до вибору фахівців, пропонуючи співпрацю тільки з кращими кухарями Києва. На співбесідах з кандидатами присутній психолог і досвідчений менеджер по побори персонала.Только подумайте, скільки переваг забезпечує такий домашній помічник! Ми гарантуємо:

Професіоналізм Кожен кухар знає технологію приготування страв, вміє скласти меню, смачно приготувати і красиво подати.

Відповідальність До виконання кожного завдання наші повора підходять максимально серйозно. Вони не відволікаються від роботи на телефонні розмови або перегляд новин в інтернеті.

Лояльні розцінки При необхідності кухаря можна найняти навіть на день. Відповідно до цього буде розрахована оптимальна вартість її послуг.

Крім цього, агентство з підбору персоналу «Dpersonal» намагається максимально йти назустріч клієнтам, забезпечуючи комфортне співробітництво.

Залишити заявку

Ми приймаємо заявки 24/7

Ми знайдемо кращих фахівців за індивідуальними вимогами. Досить залишити заявку, щоб протягом декількох днів отримати від 3 до 10 кандидатів на розгляд.

З кожним клієнтом укладається договір, в якому чітко прописуються права та обов’язки обох сторін. У тому випадку, якщо працівник порушує умови договору, клієнт має право звільнити його і отримати безкоштовно заміну. Таким чином кожен замовник отримує гарантію якості послуг.

Спасибі, що стали клієнтом агентства «dpersonal». Просимо Вас залишити свій відгук про нашу роботу на нашій сторінці в Facebook.

 • Що Вам сподобалося і не сподобалося в нашій роботі?
 • Як ви оцінюєте ставлення наших фахівців до клієнтів?
 • Скористаєтеся нашими послугами ще раз в разі потреби?

Нам дуже важливий зворотний зв’язок. З повагою, агентство «dpersonal».

Напишіть нам

  Контакти
  пон – п"ят: з 10:00 до 18:00
  вул. Левандовська 3-А оф. 313 contact@dpersonal.com.ua
  Наверх
  Залиште повідомлення