Нанять садовника и хозяйственника с проживанием и без - цена Киев и область | dpersonal - Агентство домашнего персонала

Послуги садівника, господарника

Жити у великому, затишному котеджі, з присадибною ділянкою, зручно. Але такий будинок вимагає особливого догляду. Особливо це стосується тієї нерухомості, яка ще будується. Навіщо витрачати свій час на те, щоб контролювати робітників, розбивати сад або займатися ремонтом систем забезпечення? Садівник або господарник - ось хто потрібен Вашому будинку і ділянці! Тоді Вам точно потрібно звернутися в «Dpersonal»

Найняти персонал

Запропонуємо садівника, господарника з такими обов'язками

садовник косит газон

Садівник в Києві виконує наступні види робіт:

• Догляд за оранжереями, домашнім городом, теплицями;
• Висадка квітів, чагарників і саджанців дерев;
• Прибирання присадибної території;
• Комплексний догляд за садом;
• Обробка грунту;
• Стрижка газону;
• Сезонний догляд дерев або кущів
• топіарниє роботи
• та інше..

Також в послуги садівника в Києві входить налаштування систем автополиву. Якщо ж Вам необхідний фахівець широкого профілю, до переліку його обов’язків можна додати додаткові послуги:

 • • Догляд за домашніми вихованцями або міні-зоопарком;
  • Придбання необхідного обладнання;
  • Водіння автомобіля;
  • Інші послуги.

Господарник в Києві виконує наступні види робіт:

 • Комплексный уход за коттеджем;
 • Контроль над системами жизнеобеспечения;
 • Плановые закупки с предоставлением отчетности;
 • Мелкие ремонтные работы в доме и на приусадебной территории;
 • Контроль над работой другого домашнего персонала, а также наемных специалистов.

Наведений перелік кожен замовник змінює і доповнює відповідно до власних вимог. В залежності від побажань клієнта підбираються фахівці з відповідною освітою, досвідом роботи, специфічними професійними навичками.

 

хозяйственник ремонтирует сантехнику

Графік работи:

Для клієнтів агентства «Dpersonal» на вибір надаються фахівці, що працюють за таким графіком:

 • Постійна робота з проживанням. Садівник в сім’ю з проживанням працює вахтовим методом 7/7, 10/10, 14/14 діб або по системі накопичувальних вихідних 26 робочих днів в місяць.
 • Постійна робота без проживання. Домашній садівник в Києві може працювати 5 робочих днів на тиждень за графіком узгодженим із наймачем.
 • 1-3 дні на тиждень. Ті, кому потрібен фахівець для незначного догляду за будинком і садом, можуть найняти садівника-господарника, що працює кілька днів на тиждень.
 • Декілька годин. Для проведення одноразових і сезонних робіт наймаються фахівці з погодинною оплатою.

Графік узгоджується із клієнтом виходячи з обсягу роботи яку потрібно виконати

Залишити заявку

Ціни на послуги садівника, господарника

Вартість роботи садівника і / або господарника в Києві залежить від обсягів роботи і поставлених завдань. Ціна на послуги такого домашнього персоналу стартують від 100 грн. в годину, від 800 грн. в день і на місяць 20 000 грн. у місяць.

На даний момент розцінки по Києву і області виглядають так:

На кожен день
від 800 грн
у день
вахта
від 15 000 грн
у місяць
Накопичувальні
від 20 000 грн
за 26 робочих днів

Вахтовий метод роботи можливий за умови надання житла.

 

До вартості робіт слід додати ціну послуг агентства. Вона становить 100% від середньомісячного окладу працівника, але не може бути нижче 1500 грн.

 

Залишити заявку

Шукаєте садівника або господарника, а ми сумісний

помощник по дому и саду

Садівник-господарник – це фахівець, здатний замінити кількох робітників. Він суміщає посади садівника, теслі, виконроба, будівельника, лицювальника, плиточника, сантехніка, електрика, наладчика обладнання та ландшафтного дизайнера. Природно, такий широкий профіль робіт вимагає наявності певного досвіду і знань.

Професійний господарник має технічною освітою. Це допомагає йому виконувати свої обов’язки грамотно і без помилок. Завдяки великим знанням в області електротехнічних робіт, він здатний налагодити системи водопостачання, опалення, освітлення. Якщо на присадибної території є басейни або штучні водойми, то такий фахівець займеться їх обслуговуванням. Також в обов’язки господарника входить дрібний ремонт техніки, меблів, присадибних елементів декору.

Що стосується садівників, то в число цих фахівців входять люди з агрономічними освітою. Добрими садівниками вважаються люди, які мають досвід роботи в озелененні. Вони не тільки розбираються в рослинах, правилах висаджування та догляду за ними, але і в боротьбі з шкідниками. В послуги садівника в Києві входить обрізка дерев і чагарників, настройка систем автополиву, догляд за садовою технікою та інвентарем.

Професійний садівник досконально знає календар висадки і добрива рослин, вміє лікувати пошкоджені квіти, кущі та дерева. При необхідності йому можна довірити вирощування натуральних овочів без пестицидів та іншої шкідливої ​​хімії.

Але для того, щоб присадибна територія стала ідеальним місцем для відпочинку, садівник в Києві повинен володіти талантами ландшафтного дизайнера. В обов’язки ландшафтника входить створення і реалізація проекту саду, висаджують на присадибної території. Для того, щоб розробити такий проект, ландшафтний дизайнер враховує:

 • Побажання і потреби всіх членів сім’ї;
 • Запланована кількість зон роботи і відпочинку;
 • Дизайн будівель на території.

Ландшафтник обов’язково бере до уваги такі фактори, як наявність у членів сім’ї алергії на квітковий пилок або бджіл. При висаджуванні плодових і декоративних дерев розраховується розростання кореневої системи, яка може нашкодити фундаменту будинку. Результатом його роботи стає сад з продуманими і естетичними ландшафтними композиціями, які ідеально вписуються в загальний дизайн присадибної території. У такому саду зручно відпочивати і працювати, приймати гостей, влаштовувати масові заходи.

Можливо, Ви зараз скажете: людина не здатна поєднати перераховані функції! Але ми допоможемо розвіяти Ваші сумніви. У базі резюме агентства «Dpersonal» є сотні кандидатур на посаду садівника в Києві. Залиште заявку зі своїми побажаннями, і ми знайдемо не менш трьох відповідних Вам кандидатур. А, щоб найняти найкращого фахівця, чітко позначте перелік його функцій.

Залишити заявку

Чому наші садівники і господарники кращі

Садівник в заміський будинок потрібно багатьом людям, в тому числі – із середнім достатком. Ми допомагаємо знайти потрібного працівника за прийнятною ціною. При цьому в базу резюме «Dpersonal» потрапляють тільки ті фахівці, які володіють необхідною кваліфікацією. Ми перевіряємо всі документи, відгуки та рецензії. Саме тому шукати садівника для сім’ї в Києві потрібно через наше агентство.

Індивідуальні співбесіди і перевірка документів дозволяє підібрати найкращих працівників. Всім клієнтам агентство з підбору персоналу «Dpersonal» гарантує:

Професіоналізм

Кожен працівник профессінал своєї справи, вони виконують роботу по будинку і ділянці.

Відповідальність

До виконання своїх обов’язків і поставлених завдань, наші працівники підходять максимально серйозно. Вони не відволікаються від роботи на телефонні розмови або перегляд новин в інтернеті. Вони відповідально підходять до виконання поставлених завдань.

Лояльні розцінки

Ми враховуємо всі ваші побажання і графіки роботи і знаходимо вам працівників під ваш бюджет.

Крім цього, агентство з підбору персоналу «Dpersonal» намагається максимально йти назустріч клієнтам, забезпечуючи комфортне співробітництво.

100% конфіденційність.

Все, що побачить або почує найманий персонал в вашому домі, залишиться в таємниці. Це обумовлено умовами договору.
Якість роботи.

При підборі персоналу враховуються не тільки загальні вимоги, а й індивідуальні побажання замовників.
Великий досвід.

Ми допомагаємо навіть в тому випадку, якщо підібрати персонал потрібно протягом 1-2 годин. Завдяки своїй основі в нашому розпорядженні завжди більше 5 000 резюме вже опитаних і перевірених кандидат

Тепер не потрібно самостійно шукати працівників і переживати з приводу їх порядності. Ми даємо гарантію того, що у Вашому будинку не виявиться шахраїв або просто неприємних людей. Крім того, контракт з помічниками по господарству полягає тільки після двотижневого випробувального періоду. Він дозволяє оцінити людей в роботі і переконатися в правильності вибору. А якщо щось в працівниках Вас перестане влаштовувати з часом, ми виконаємо будь-яку кількість замін протягом року. Так що, якщо Вам потрібна допомога по дому – сміливо звертайтеся в «Dpersonal»!

Залишити заявку

Ми приймаємо заявки 24/7

Ми знайдемо кращих фахівців за індивідуальними вимогами. Досить залишити заявку, щоб протягом декількох днів отримати від 3 до 10 кандидатів на розгляд.

З кожним клієнтом укладається договір, в якому чітко прописуються права та обов’язки обох сторін. У тому випадку, якщо працівник порушує умови договору, клієнт має право звільнити його і отримати безкоштовно заміну. Таким чином кожен замовник отримує гарантію якості послуг.

Спасибі, що стали клієнтом агентства «dpersonal». Просимо Вас залишити свій відгук про нашу роботу на нашій сторінці в Facebook.

 • Що Вам сподобалося і не сподобалося в нашій роботі?
 • Як ви оцінюєте ставлення наших фахівців до клієнтів?
 • Скористаєтеся нашими послугами ще раз в разі потреби?

Нам дуже важливий зворотний зв’язок. З повагою, агентство «dpersonal».

Напишіть нам

  Контакти
  пон – п"ят: з 10:00 до 18:00
  вул. Левандовська 3-А оф. 313 contact@dpersonal.com.ua
  Наверх
  Залиште повідомлення