Подобрать семейную пару с проживанием и без Киев и область | dpersonal - Агентство домашнего персонала
помощники по дому

Послуги сімейної пари - помічників по господарству!

Найняти сімейну пару в заміський будинок і отримати злагоджену команду професіоналів! Хочете найняти повний штат домашнього персоналу і при цьому економити на оплаті їх послуг? В цьому випадку кращі помічники по господарству - сімейна пара. Всього дві людини впораються з усіма обов'язками, які лягають на домашній персонал. Вони швидко і якісно виконають всю роботу по дому і на прилеглій території. Сімейна пара - це згуртована команда, робота якої грунтується на професіоналізмі та взаємодопомозі.

Найняти персонал

Підбір сімейних пар зі зручним для вас графіком

семейная пара - помощники по хозяйству

До жіночих обов’язків належить робота:

Няні – годування і супровід дітей на заняття, спільне виконання домашніх завдань, прогулянки;
Домробітниці – сухе і вологе прибирання, чистка меблів, прання, прасування;
Доглядальниці – дбайливий догляд за людьми похилого віку або хворими членами сім’ї;
Сімейного кухаря – приготування їжі за узгодженим наймачем меню;
Фахівця по гардеробу – догляд за делікатними речами і взуттям;
Помічниці по господарству – ведення господарства, закупівель, витрат на утримання будинку.

У чоловічі обов’язки:

Водія – водіння автомобіля, супровід в поїздках;
Садівника – викорчовування пнів та кущів, спіл засохлих дерев, купірування гілок, висадка нового озеленення;
Охоронця – перегляд записів або трансляції з камер відеоспостереження, регулярний огляд території;
Керуючого – контроль над виконанням завдань, поставлених домашньому персоналу.

При цьому цих незамінних помічників можна брати з собою в усі відрядження і подорожі. Вони з задоволенням будуть супроводжувати Вас, забезпечуючи комфортне життя в будь-якій точці світу. Сімейна пара для хатньої роботи – це ідеальне рішення для тих, кому потрібна комплексна допомога по господарству. Наймаючи таких фахівців, Ви отримуєте не просто надійних помічників. Вони стануть старшими товаришами для дітей і міцною опорою для Вас.

Залишити заявку

Перелік послуг і графік роботи

 

 

помощники по хозяйству семейная пара

Повний перелік послуг сімейної пари в Києві залежить від вимог наймача і зручного для замовника графіка роботи найманих фахівців. Агенція по найму персоналу «Dpersonal» пропонує такі варіанти роботи:

• Сімейна пара з проживанням. На вибір замовника наймані працівники працюють за системою накопичувальних вихідних 26 днів в місяць або стандартну 5-денний робочий тиждень.
• Сімейна пара з проживанням (вахта). Працюючі вахтою наймані працівники працюють 14/14 або 30/30 днів.
• Без проживання. Персонал виходить на роботу 5 або 6 днів в тиждень на 8-12 робочих годин.
• Індивідуальний графік. Коли допомога по господарству необхідна кілька разів на тиждень або на місяць, наймач встановлює зручний для нього графік роботи.

Залишити заявку

Ціни на послуги сімейної пари

Вартість найму домашнього персоналу залежить від обов’язків, обсягу і графіка роботи. У Києві ціни на послуги сімейної пари стартують від 1700 грн. на добу і від 30000 грн. у місяць.

Залежно від того, скільки працює і які обов’язки виконує няня до новонародженого, оплата няні стартує від 120 грн. на годину. і коливається від 20000 грн. до 40000 грн. у місяць.

На даний момент розцінки по Києву і області виглядають так:

На кожин день
від 40 000 грн
у месяць
вахта
від 30 000 грн
у місяць
Накопичувальні
від 50 000 грн
за 26 робочих днів

Вахтовий метод роботи можливий за умови надання житла.

Оплачуючи послуги сімейної пари, замовник економить на суміщення обов’язків. Саме тому наймати таких помічників зручно і вигідно.

До цієї суми слід додати оплату послуг агентства. Вона становить 100% від середньомісячного окладу працівників.

Залишити заявку

Сімейна пара для догляду за будинком і ділянкою - швидкий підбір в Києві

Агентство «Dpersonal» вже більше 6 років допомагає знайти надійних працівників в сім’ї. За цей час ми сформували велику базу перевірених фахівців з хорошими рекомендаціями і великим досвідом роботи. Саме тому більшість киян звертається саме до нам.Семейная пара з проживанням на дому від агентства «Dpersonal» – це кращі кандидати з Києва та інших регіонів України. Вони всі є висококваліфікованими фахівцями. Їх досвід і знання підтверджуються документами і характеристиками з попередніх місць роботи.

Щоб переконатися в тому, що ми допомагаємо найняти дійсно хорошого працівника, співробітники агентства тестують всіх шукачів на профпридатність. Співбесіди проводяться разом з психологом. Це дозволяє відсіяти ненадійних кандидатів.

Перевіряються всі надані документи: дипломи про освіту, медичні книжки, рекомендації від попередніх наймачів. Ми зв’язуємося з попередніми роботодавцями кандидатів і просимо залишити докладні відгуки про їхню роботу.

Індивідуальні співбесіди і перевірка документів дозволяє підібрати найкращих працівників. Всім клієнтам агентство з підбору персоналу «Dpersonal» гарантує:

Професіоналізм

Кожен працівник профессінал своєї справи, вони виконують роботу по будинку і ділянці.

Відповідальність

До виконання своїх обов’язків і поставлених завдань, наші працівники підходять максимально серйозно. Вони не відволікаються від роботи на телефонні розмови або перегляд новин в інтернеті. Вони відповідально підходять до виконання поставлених завдань.

Лояльні розцінки

Ми враховуємо всі ваші побажання і графіки роботи і знаходимо вам працівників під ваш бюджет.

Крім цього, агентство з підбору персоналу «Dpersonal» намагається максимально йти назустріч клієнтам, забезпечуючи комфортне співробітництво.

100% конфіденційність.

Все, що побачить або почує найманий персонал в вашому домі, залишиться в таємниці. Це обумовлено умовами договору.
Якість роботи.

При підборі персоналу враховуються не тільки загальні вимоги, а й індивідуальні побажання замовників.
Великий досвід.

Ми допомагаємо навіть в тому випадку, якщо підібрати персонал потрібно протягом 1-2 годин. Завдяки своїй основі в нашому розпорядженні завжди більше 5 000 резюме вже опитаних і перевірених кандидатів.

Тепер не потрібно самостійно шукати працівників і переживати з приводу їх порядності. Ми даємо гарантію того, що у Вашому будинку не виявиться шахраїв або просто неприємних людей. Крім того, контракт з помічниками по господарству полягає тільки після двотижневого випробувального періоду. Він дозволяє оцінити людей в роботі і переконатися в правильності вибору. А якщо щось в працівниках Вас перестане влаштовувати з часом, ми виконаємо будь-яку кількість замін протягом року. Так що, якщо Вам потрібна допомога по дому – сміливо звертайтеся в «Dpersonal»!

Залишити заявку

Ми приймаємо заявки 24/7

Ми знайдемо кращих фахівців за індивідуальними вимогами. Досить залишити заявку, щоб протягом декількох днів отримати від 3 до 10 кандидатів на розгляд.

З кожним клієнтом укладається договір, в якому чітко прописуються права та обов’язки обох сторін. У тому випадку, якщо працівник порушує умови договору, клієнт має право звільнити його і отримати безкоштовно заміну. Таким чином кожен замовник отримує гарантію якості послуг.

Спасибі, що стали клієнтом агентства «dpersonal». Просимо Вас залишити свій відгук про нашу роботу на нашій сторінці в Facebook.

 • Що Вам сподобалося і не сподобалося в нашій роботі?
 • Як ви оцінюєте ставлення наших фахівців до клієнтів?
 • Скористаєтеся нашими послугами ще раз в разі потреби?

Нам дуже важливий зворотний зв’язок. З повагою, агентство «dpersonal».

Напишіть нам

  Контакти
  пон – п"ят: з 10:00 до 18:00
  вул. Левандовська 3-А оф. 313 contact@dpersonal.com.ua
  Наверх
  Залиште повідомлення