Найти семейного водителя - личного телохранителя для семьи | dpersonal - Агентство домашнего персонала
водитьль и машина

Послуги водія

Керування автомобілем у великому місті може буде дуже виснажливим. У ділової людини не завжди є час, щоб відвезти кудись членів сім'ї або домашній персонал. Доручайте своє життя професіоналу! Тоді вам треба звернутися в "Dpersonal" Ми підшукаємо і перевіримо для вас сімейного водія!

Найняти персонал

Вибір водія для всієїї родини

Водіння автомобіля буває дуже виснажливим. Тим більше якщо це стосується тривалих ділових поїздок і пересування по столиці в годину пік. Крім того, у ділової людини не завжди є час для того, щоб відвезти кудись членів сім’ї або домашній персонал. У цій ситуації допоможе приватний водій – фахівець, який возьме на себе всі обов’язки з керування і обслуговування автомобілем.

Найголовніше для водія – це безпека. Професійний водій не стане ризикувати життям і здоров’ям пасажирів заради швидкості. Такий фахівець строго дотримується правил дорожнього руху і стежить за іншими машинами. Якщо якийсь автомобіль на дорозі виконує небезпечні маневри, професійний водій обов’язково буде уникати наближення до цього транспортного засобу

Спеціалізація водіїв в сім’ї

Тим, хто шукає водія, важливо правильно визначити обов’язки для нього. Залежно від обраної спеціалізації, пропонуються різні кандидати з відповідною освітою та досвідом роботи. Ознайомтеся з основними спеціальностями столичних водіїв.

 1.  Водій для дітей . Сфера відповідальності цього фахівця – супровід дітей на навчання та додаткові заняття. Водій для дитини виконує одночасно декілька функцій, охороняючи і захищаючи його.
 2.  Сімейний водій . Це помічник всієї родини. Він відвезе вас на роботу, а дітей – на навчання, з’їздить за покупками, забере одяг їх хімчистки, займеться вирішенням господарчих питань.
 3.  Водій для персоналу – це рішення транспортного питання, коли ви живете за містом і персонал їздить до Вас з інших областей, а можливо і міст. Водій в офісі Києва протягом дня виконує доручення роботодавця, а в означений час розвозить персонал по домівках.
 4. Водій-охоронець. Деякі замовники потребують саме такого фахівеця, як особистий водій-охоронець. Водій-охоронець – це фахівець з досвідом екстремального водіння, який пройшов навчання в школі охоронців, з гарною фізичною підготовкою, з безаварійним стажем водіння, досвідом роботи на авто VIP класу і дозволом на зброю.
 5. Особистий водій керівника . Такий фахівець, як водій для керівника, відрізняється від інших умінням підлаштовуватися під щільний графік роботи наймача. Це незамінний помічник для ділової людини, яка цінує кожну хвилину свого часу.

Крім спеціалізації важливо також визначитися з транспортом. Водій в Києві на авто роботодавця має керувати ним, як власним авто. Тому при наймі важливо відзначити технічні характеристики свого автомобіля. Якщо потрібні послуги фахівця із власним авто, потрібно визначити відповідний клас і параметри машини.

услуги личного водителя

Графік роботи

Залежно від того, наскільки часто планується користуватися послугами водія, визначається графік його роботи. Агентство по найму домашнього персоналу «Dpersonal» пропонує такі варіанти:

• звичайний робочий день;
• з проживанням;
• вахта.

Також ми можемо знайти водія на вихідні або на період відрядження.

 

Залишити заявку

Потребуєте Водія для всієї родини? Ми підшукаємо його для Вас!

Наявність приватного водія відіграє велику роль у повсякденному житті. Йому можна довірити життя і здоров’я членів сім’ї, доручити документи, цінні папери, господарські потреби.
Діловим людям і родинам, які прибули в столицю здалеку, допоможе водій із своим авто. Найняти такого фахівця набагато зручніше і вигідніше, ніж орендувати машину.
При наймі водія важливо позначити територію пересування. Якщо в планах є використання послуг цього фахівця тільки в межах міста, то досить буде найняти людину, яка добре орієнтується в Києві. А ось для поїздок по області або території всієї України знадобиться водій із досвідом тривалого знаходження за кермом. Такий водій повинен вміти користуватися навігатором та паперовими картами, знати основні транспортні магістралі, вдало поєднувати роботу та відпочинок..

Дорожній трафік столиці вимагає надзвичайного професіоналізму від водія. За кермом автомобіля має знаходитися людина, яка вміє швидко реагувати на дорожню ситуацію. Саме тому родини, яким потрібен водій в сім’ю, шукають фахівців з великим стажем водіння.

Однак стаж і досвід – це не всі ознаки професіоналізму. Агентство по найму домашнього персоналу «Dpersonal» перевіряє шукачів по декільком десяткам параметрів. У процесі співбесіди бере участь психолог, який тестує здобувача на наявність необхідних навичок. Наші фахівці проходять курси екстремального керування автомобілем, щоб бути готовими до всіх ситуацій.

Тільки справжній професіонал вміло балансує між швидкістю, комфортом і безпекою. Такий водій допоможе заощадити час, вибравши найзручніший шлях до місця призначення. В умовах Києва це дуже важливо.

Доручіть своє життя професіоналу!

услуги личного водителя

Залишити заявку

Ціни на водія в Києві і області

Вартість послуг водія залежить від його спеціалізації, кола обов’язків і графіка роботи. Ціна на послуги звичайного водія в Києві стартує від 18000 грн. у місяць. Якщо ж він виконує обов’язки охоронця, то його зарплата становить мінімум 30000 грн. у місяць.
Також не варто забувати про оплату послуг агенції по найму персоналу. Вартість допомоги в пошуку водія становить 100% від середньомісячного окладу фахівця. У тому випадку, якщо водій наймається на кілька днів, ця сума не може бути менше 1500 грн. За цю суму з агентством укладається договір на рік, протягом якого гарантується безкоштовна заміна персоналу!

На даний час розцінки по Києву і області виглядають так:

На кажин день
від  18 000 грн
у місяць
вахта
від 15 000 грн
у місяць
Охоронець
від 30 000 грн
у місяць

Вахтовий метод роботи можливий за умови надання житла.

Також не варто забувати про оплату послуг агентства по найму персоналу. Вартість допомоги в пошуку водія становить 100% від середньомісячного окладу фахівця. У тому випадку, якщо водій наймається на кілька днів, ця сума не може бути менше 1500 грн.

Залишити заявку

Чому найняти водія краще в нашому агентстві?

Водій директора або сімейний водій – це фахівець, якому довіряється життя і здоров’я пасажирів. Тому до підбору такого персоналу слід підходити з усією відповідальністю. Агентство по найму домашнього персоналу «Dpersonal» гарантує:

Професіоналізм Кожен водій професіонал своєї справи. Вони володіють навичками екстремального водіння і досвідом водіння на всіх автомобілях бізнес класу.

Відповідальність До виконання своєї роботи водії підходять максимально серйозно.

Лояльні розцінки При необхідності водія можна найняти на кожен день. Відповідно до цього буде розрахована оптимальна вартість її послуг.

Крім цього, агентство з підбору персоналу «Dpersonal» намагається максимально йти назустріч клієнтам, забезпечуючи комфортне спів

Ми ретельно перевіряємо всіх кандидатів так, як це не зможе зробити ніхто інший. Крім того, при підборі враховуються індивідуальні вимоги замовника. Навіть жінку-водія для жінки-керівника ми знайдемо протягом декількох днів.

Залишити заявку

Ми приймаємо заявки 24/7

Ми знайдемо кращих фахівців за індивідуальними вимогами. Досить залишити заявку, щоб протягом декількох днів отримати від 3 до 10 кандидатів на розгляд.

З кожним клієнтом укладається договір, в якому чітко прописуються права та обов’язки обох сторін. У тому випадку, якщо працівник порушує умови договору, клієнт має право звільнити його і отримати безкоштовно заміну. Таким чином кожен замовник отримує гарантію якості послуг.

Спасибі, що стали клієнтом агентства «dpersonal». Просимо Вас залишити свій відгук про нашу роботу на нашій сторінці в Facebook.

 • Що Вам сподобалося і не сподобалося в нашій роботі?
 • Як ви оцінюєте ставлення наших фахівців до клієнтів?
 • Скористаєтеся нашими послугами ще раз в разі потреби?

Нам дуже важливий зворотний зв’язок. З повагою, агентство «dpersonal».

Напишіть нам

  Контакти
  пон – п"ят: з 10:00 до 18:00
  вул. Левандовська 3-А оф. 313 contact@dpersonal.com.ua
  Наверх
  Залиште повідомлення